Hétfőn egy orosz ugrik a tenisz-világranglista élére - Infostart.hu

Fucsovics Márton - Pályán Kívül második évad 1. rész | MOL Magyarország

férfi tenisz-világranglista | Paraméter

ATP egyéni világranglista - Eredmenyek.com

Hungarian Tennis - Az ATP-világranglista 165. helyén álló magyar teniszező  6:2, 6:3-ra győzött a 19 esztendős Leo Borg (760.) ellen a tamperei verseny  első körében. Érdekesség, hogy Piros pályafutásában ez az első
Hungarian Tennis - Az ATP-világranglista 165. helyén álló magyar teniszező 6:2, 6:3-ra győzött a 19 esztendős Leo Borg (760.) ellen a tamperei verseny első körében. Érdekesség, hogy Piros pályafutásában ez az első

NOOL - Gálfi Dalma hét helyet javított, Fucsovics hatot rontott a  ranglistás helyezésén
NOOL - Gálfi Dalma hét helyet javított, Fucsovics hatot rontott a ranglistás helyezésén

Medvedev visszatért a legjobb három közé a ranglistán, a nőknél stagnál  Swiatek fölénye - Eurosport
Medvedev visszatért a legjobb három közé a ranglistán, a nőknél stagnál Swiatek fölénye - Eurosport

Tenisz: így állt a világranglista az Australian Open előtt - NSO

Tenisz: nagy előrelépések férfi játékosainknál a világranglistán

Nadal megelőzte Ruudöt, a történelemben először két spanyol az ATP-ranglista  élén - Eurosport
Nadal megelőzte Ruudöt, a történelemben először két spanyol az ATP-ranglista élén - Eurosport

Đoković továbbra is az ATP világranglista élén

298. hete van az ATP világranglista élén Novak Đoković

Blog
Blog

ATP-Ranglista: Sinner a tornagyőzelmével a hatodik helyre ugrott -  Teniszvilag » Teniszvilag
ATP-Ranglista: Sinner a tornagyőzelmével a hatodik helyre ugrott - Teniszvilag » Teniszvilag

Fucsovics Márton 10, Marozsán Fábián 35 helyet javított a világranglistán –  Sportmenü
Fucsovics Márton 10, Marozsán Fábián 35 helyet javított a világranglistán – Sportmenü

ATP-ranglista: nőtt az éllovas Novak Djokovics előnye

Tenisz: nem történt jelentős változás a világranglistán

Tenisz: Fucsovics kiszorult a top 100-ból a világranglistán - NSO

ATP Férfi – Tenisz Blog

Újabb ATP Challenger tornagyőzelem és újabb karriercsúcs a világranglistán.

Fucsovics előrelépett a férfi teniszezők világranglistáján

Tennis love and game - Befejeződött a 2020-as ATP-szezon. Kicsit csonka  lett a világjárvány miatt, majd 6 hónapig nem teniszeztek világranglista  pontért, de sikerült megrendezni 3 Grand Slamet, 3 ATP 1000-s versenyt
Tennis love and game - Befejeződött a 2020-as ATP-szezon. Kicsit csonka lett a világjárvány miatt, majd 6 hónapig nem teniszeztek világranglista pontért, de sikerült megrendezni 3 Grand Slamet, 3 ATP 1000-s versenyt

ATP-ranglista: Carlos Alcaraz az új világelső